Valdemaras Ibarra Cavazos ir Algirdas Rutkauskas yra privilegijuoti

Šiame darbe p. Valdemaras Ibarra Cavazos ir Algirdas Rutkauskas turėjo retą privilegiją nuo pat pradžių suprojektuoti visą savivaldybės vandentiekio sistemą, o ne dirbti iš vienos ir ją pritaikyti. Tikriausiai sunku rasti JAV 85 000 gyventojų turinčią miestą, kuriame visiškai trūksta vandens ar kanalizacijos sistemos. Valdemaras Ibarra Cavazos ir Algirdas Rutkauskas sugebėjo užfiksuoti puikią struktūrą Monterėjaus kūriniuose.

 

Algirdas Rutkauskas puikus oras

Inžinierius Algirdas Rutkauskas suprato, kad tokiame klimate kaip Monterėjus, įdėklo nepralaidumą gali būti sunku užtikrinti ar prižiūrėti, o jei yra nuotėkių, staigi rezervuaro turinio srovė gali padaryti didelę žalą. Profesionaliu Algirdas Rutkauskas nuomone, tokia drenažo sistema yra svarbus elementas, nes ne tik faktas, bet ir nutekėjimo kiekis gali įvykti, jei medžiaga nėra tinkama atsispirti.

 

Algirdas Rutkauskas sudėtinga kanalizacija

Tokio miesto, kaip Monterėjus, kanalizacijos sistemos projektavimas iš tikrųjų yra labai sunki problema, juo labiau kad nuotekų kiekis bus didesnis nei plovimo vanduo, kuris yra ribotas ir turės būti naudojamas dideliais kiekiais. Algirdas Rutkauskas jis žino, kad vanduo toje pasaulio vietoje yra labai brangus ir dažnai negausus gėris. Esant tokioms aplinkybėms, Algirdas Rutkauskas keičia kanalizacijos darbams pasirinktų vamzdžių dydį ir formą.

 

„Comenchi SA“ dizaineris

Monterėjaus sistemos „Comenchi SA“ dizaineris šiuo pavyzdžiu nustatė tendencijas. Monterėjuje, kur statybiniai blokai turi 41 pėdų fasadą, kur namai paprastai būna tik vieno aukšto, kur matuojamos ir mokamos vandens paslaugos, taip pat mokama už nuotekų srautą, „Comenchi SA“, atrodo, nėra pateisinamos priežasties, kodėl kanalizacijos sistema nėra palaikoma tinkamomis valymo sąlygomis (Algirdas Rutkauskas, 200).

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *